Mājaslapu hostings.

Šeit ir mājas lapu hostingu saraksts.

Hostings - mājas lapu vai noteiktas informācijas uzturēšana.

Visbiežākās mājas lapu uzturēšanas prasības hostinga pakalpojumu sniedzējiem:

Diska vieta (Disk space / Disk storage), Rezerves kopija (Backup) Domēni (Domains), Programmēšanas valoda uz kuras visbiežāk tiek balstītas mājas lapas. PHP. MySQL Datubāžu sistēma, kurai jābūt iekļautai hostinga plānā E-pasts (e-mail), E-pasta kastīšu daudzums. Nosūtītīto/saņemto datu daudzums. Bezmaksas uzstādīšana. Hostinga pakalpojumu uzstādīšana bez maksas. Ir patīkami, ka par tādiem sīkumiem klientam nav papildus jāmaksā, bet tomēr, ir arī uzņēmumi, kuri pat par to prasa naudu. 24h/7 atbalsts (24h/7 support) Servera darbības nodrošinājums. Cena (Price / Cost) Maksa par hostinga pakalpojumiem (parasti to rēķina mēnešos). Serveru izvietojums

Vēl viens hostinga nosaukums - Tīmekļa mitināšana.

Tīmekļa mitināšana[1] (angļu: Web hosting) ir pakalpojums, ko sniedz kāda no firmām, ko mēdz dēvēt par hostinga provaideriem jeb piegādātājiem, kā arī pats lietotājs var būt savas tīmekļa lapas hostinga nodrošinātājs, datorā uzstādot attiecīgo programmatūru un nokonfigurējot to. Tīmekļa mitināšana ir pakalpojums, kurā kāda firma piešķir konkrētu diska vietu, datubāzu skaitu, kā arī citas papildu iespējas uz sava servera par konkrētu samaksu. Mūsdienās tīmekļa mitināšana tirgū nav monopols, jo tirgus strauji attīstās un līdz ar to viens pakalpojuma sniedzējs nespēj nodrošināt visu vēlmes, kā arī, lai mazinātu cenu, rodas arī citas šo pakalpojumu piedāvājošas kompānijas.

Informācijai izmantota vikipēdija. http://lv.wikipedia.org

Kontakti

info[at]hostplex.lv

Neesmu iepriekšējais hostplex bezmaksas hostinga servisa piedāvātājs, tāpēc nevaru nodrošināt Jūsu mājas lapu atjaunošanu. Taču, ja nepieciešams, varu piedāvāt apakšdomēnus bez maksas.